GNSS RTK přijímač STONEX S10A s kontrolérem S4II - kompletní sada

bez DPH: 189 900 Kč

s DPH: 229 779 Kč

  • Výrobce: Stonex
  • Katalogové číslo: 80377
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 7

Inovace nejvyspělejšího integrovaného GNSS přijímač na geodetickém trhu, vytvářející novou generaci inteligentních a otevřených GPS, umožňujících uživateli instalovat aplikace "na míru" přímo na přijímači. Mezi pokročilé funkce přijímače Stonex 10A patří například automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější. Oproti verzi Stonex S10 je schopen automaticky vybrat nejlepší kombinaci signálů GNSS s možností přijímat korekce v reálném čase Atlas®, když jsou signály spojení přerušeny nebo nejsou k dispozici.

INOVATIVNÍ DESIGN:
S10A je vyroben z materiálu se slitinami hořčíku, díky čemuž je jeho povrch silný, lehký, ale zároveň inteligentní a poutající pozornost. Důvodem, proč bylo výhodné použít hořčík místo jiných materiálů, jsou jeho neuvěřitelné výhody, včetně - a to bez omezení - nízké hmotnosti, přirozené pevnosti, schopnosti absorbovat šoky a jeho vynikajícího elektromagnetického stínění.

VNITŘNÍ STRUKTURA:
Sofistikovaná konstrukce garantuje kompaktní kryt přístroje: GNSS anténa, GPS board, napájecí deska, inteligentní baterie, 3.5G modem, Bluetooth modul a Wi-Fi modul - vše je uloženo v dobře organizovaném prostoru, optimalizujíc tak výkonnost a spotřebu energie.

AIS
Auxiliary Inertial System neboli "podpůrný setrvačný systém" velmi zvyšuje měřičovu efektivnost a usnadňuje umístění na špatně přístupných místech, jako jsou rohy domů, potrubí, hrany zdí, apod. Díky vynikajícímu výkonu senzorů může Stonex S10A pomoci uživatelům dosáhnout té nejlepší RTK polohy.

KOREKCE NÁKLONU VÝTYČKY
Kompenzátor náklonu instalovaný uvnitř může automaticky opravovat souřadnice naměřených bodů dle úhlu náklonu a směru sklonu výtyčky. Díky tomuto pak není nutné výtyčku držet přesně svisle na bodě.

ATLAS® & RTK-LINK
Sl0A je nový přijímač Stonex GNSS, který dokáže automaticky vybrat nejlepší kombinaci signálů GNSS s možností přijímat korekce v reálném čase Atlas®, pokud jsou signály spojení přerušeny nebo nejsou k dispozici.

aRTK™
aRTK je inovativní funkce, která je k dispozici v GNSS přijímači Stonex Sl0A, který značně zmírňuje dopad nestability komunikace na zemi.
• aRTK je dodáván prostřednictvím satelitu pro bezproblémové měření s centimetrovou přesností v oblastech, kde jsou místní komunikační linky RTK nestabilní.
• aRTK poskytuje uživatelům RTK další díl komunikační redundance, která zajišťuje, že produktivita není ovlivněna přerušovanou datovou konektivitou.

Díky aRTK je přijímač schopen pokračovat v generování RTK pozic v době, kdy se pozemní korekční zdroj RTK stává na několik minut nedostupný:
H100: lm 95% (50cmRMS)
H30: 30cm 95% (15cm RMS)
H10 8cm 95% (4cm RMS)
 
Atlas® Correction Service
Atlas® je subskripce pro službu Sl0A, jejímž cílem je dosažení různých úrovní přesnosti v závislosti na typu subskripce, ​​který potřebujete. Atlas® poskytuje přesné měření s centimetrovou přesností po celém světě, a je perfektní při práci v obtížných oblastech.
Hlavní rysy:
• Není vyžadována žádná základna stanice RTK nebo síť RTK
• Údaje o korekci jsou nepřetržitě přenášeny družicovým pásmem L nebo internetem, které poskytují globální pokrytí
• Překlenutí výpadků RTK pro nepřetržité přesné měření
• Autonomní vzdálená poloha s přesností v řádu centimetrů
• Zachovává přesnosti polohy během ztrát datových toků RTK
• Udržuje přesnost polohy co nejdéle

ELEKTRONICKÁ LIBELA
Je-li požadována vysoká přesnost nebo v případě, že je rušení vlivem silného magnetického pole, mohou uživatelé zvolit vypnutí korekce náklonu výtyčky a aktivovat elektronickou libelu instalovanou uvnitř přístroje. Přijímač může automaticky ukládat data v té poloze, kdy elektronická libela detekuje správnou úroveň, bez toho aniž by měřič do tohoto procesu musel zasahovat.

3.5G BEZDRÁTOVÝ PŘENOS DAT
Schopnost vysokorychlostního mobilního datového připojení umožňuje rychlý přenos diferenciálních dat v různých formátech (CMR, CMR +, RTCM.2x, RTCM3.x) se spolehlivým připojením k internetu a velmi nízkou latencí.

WebUI KONTROLA
Pro inicializaci, řízení a monitorování nastavení přijímače a k stahování dat pomocí přenosného nebo pevného PC, chytrého telefonu nebo tabletu s Wi-Fi schopností.

TROJNÁSOBNÉ ZABEZPEČENÍ DAT
Data s určenou polohou jsou uložena v řadiči, na přijímači i na "skrytém úložišti", což zajišťuje 100% bezpečnost dat bez obav ze ztráty cenných naměřených dat.

INTELIGENTNÍ BATERIE
Stonex S10A je dodáván s dvěma vysoce kapacitními inteligentními bateriemi. Stav baterie může být kontrolován z kontroleru a přímo z jednoduché LED diodky na baterii pouhým stisknutím tlačítka.

ODOLNOST PROTI VODĚ A PRACHU
S IP67 certifikací může Stonex S10A pracovat i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách.

394 kanálový přijímač s GNSS boardem Hemisphere je schopen sledovat satelity:
GPS: L1CA, L1P, L1C, L2P, L2C, L5
GLONASS: L1, L1P, L2, L2P
GALILEO: E1, E5A, E5B
SBAS: L1CA, L5
Bei-Dou: B1, B2, B3
QZSS: L1CA, L1C, L2C, L5

Přesnost výsledků v reálném čase je od 0,8 cm, inicializace standartně do 10 sekund.

Odolný kontroler Stonex S4II obsahuje nejnovější verzi SW SurvCE v češtině, jež umožňuje zaměřovat i vytyčovat přímo v S-JTSK se schváleným globálním klíčem.

Technické parametry:

Statický mód:
- horizontální: 2.5mm ± 0.1ppm
- vertikální: 3.5mm ± 0.4ppm
RTK mód:
- horizontální: 8mm ± 0.8ppm
- vertikální: 15mm ± 1ppm

Inicializace: méně než 10 vteřin
Kanály: 394
Odolnost proti pádu z výšky do 1m a proti 100% vlhkosti

Hmotnost:
Přijímač s baterií a integrovanou anténou: 1,45kg

Odolnost proti vodě a prachu: IP67
Provozní teplota: -40°C až +65°C

V ceně sestavy je:
- Kompaktní GNSS přijímač s anténou (Integrovaný Bluetooth, interní 3.5G modem)
- dvě interní Li-Ion baterie 11.1V / 3400mAh
- univerzální záznamník Stonex S4II se SW SurvCE
- držák pro kontrolér
- transportní kufr
- karbonová teleskopická výtyčka
- SW GeusTrans 2018 verze 1.0 pro globální transformaci a tvorbu protokolů pro katastr

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA systému (www.remasystem.cz).